درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
%d9%86%da%a9%d9%88%d9%86%d8%a7%d9%8523

امام جمعه شهرکرد گفت: مقام معظم رهبری هیچ وقت موافق مذاکره با آمریکا نبودند و با استدلال و منطق این را بیان کردند که مذاکره ما با آمریکایی ها به جایی نخواهیم  رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛
ادامه
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام گلپایگانی؛به مسئله برجام ونقض عهد آمریکایی در مسئله مذاکرات و برجام اشاره کرد و افزود: نقض عهد آمریکایی ها در مسئله برجام برای مقام معظم رهبری که بارها نسبت به آن تذکر دادند و خیلی از دلسوزان نظام از جمله در همین جایگاه نماز جمعه که مدام تذکر می دادند که نباید به آمریکایی ها دلخوش کرد، کاملا روشن و واضح بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خاطرنشان کرد: اکنون دیگر این رسوایی آمریکایی ها برای همه روشن شده است و چهره خودشان را نشان دادند و همه فهمیدند که این ها عهد شکن و غیر قابل اعتماد هستند.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام با انتقاد از مسئولانی که با فرافکنی گناه برجام را به گردن رهبری می اندازند تصریح کرد:متأسفانه در برجام به دلیل توجه نکردن برخی از مسئولان به تذکرهای دلسوزان نظام یک سری عوارضی را برای کشور به وجود آورده است که مسئولان به جای آن که پاسخگوی عوارض خودشان باشند با فرافکنی گناه این عوارض را به گردن مقام معظم رهبری و دیگران می اندازند.

امام جمعه شهرکرد با تاکید بر این که مواضع مقام معظم رهبری در تمام مسائل و به طور خاص در مسئله برجام شفاف و روشن است افزود: مسئولان چطور به خودشان اجازه می دهند بگویند که ما تمام مسائل برجام را با نظرات رهبری پیش بردیم درحالی که مقام معظم رهبری با صراحت فرمودند من در جزئیات برجام دخالتی ندارم و فقط کلیات و خط قرمز را مشخص می کنم که متأسفانه همین کلیات و خطوط قرمز در مواردی رعایت نشد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام با تاکید بر این که مقام معظم رهبری با اصل مذاکره با آمریکا همیشه مخالف بوده و هستند تصریح کرد: همه بدانند که می دانند مقام معظم رهبری هیچ وقت با مذاکره با آمریکا موافق نبودند و با استدلال و منطق این را بیان کردند که مذاکره ما با آمریکایی ها به جایی نخواهیم  رسید اما متأسفانه برخی ها در داخل در سال های گذشته اصرار بر مذاکره با آمریکا داشتند که مقام معظم رهبری گفتند بروید و امتحان کنید که آن مذاکره نتیجه جز پلمپ شدن تاسیسات هسته ای کشور به دنبال نداشت و آمریکا چهره خودش را آن دفعه نشان داد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: خوشبختانه آن زمان فقط تاسیسات هسته ای ما پلمپ که مقام معظم رهبری فرمودند در همان دولتی که این پلمپ صورت گرفته است باید به وسیله همان دولت این پلمپ‌ها شکسته شود و کار و فعالیت هسته ای دوباره شروع شود.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام خاطرنشان کرد:آن مرحله و آن سال گذشت و پلمپ‌ها شکسته شد و چهره آمریکا رو شد اما باز بعضی‌ها متاسفانه هنوز چهره خبیث آمریکا را باور نداشتند و در این مسئله هنوز آن بصیرت لازم را پیدا نکردند و سه سال گذشته باز آمدند مطرح کردند و فشار آوردند که برویم و مذاکره کنیم و بنشینیم و اگر آن زمان جواب نداده است شاید این دفعه جواب بدهد زیرا آن دفعه یک کسانی دیگر در راس حکومت آمریکا بودند و امروز کسانی دیگر هستند که شاید مثلا سرعقل آمده باشند و مقام معظم رهبری این جا نیز فرمودند بروید و یک بار دیگر امتحان کنید اما دشمن را بشناسید و مراقب باشید و امتیاز ندهید و هشدارهایی هم که در طول مذاکرات می‌دادند برای همین بود.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: بدون تعارف باید بگوییم که در این دفعه از مذاکرات خیلی بَد عمل شد که مسائل و حقایق آن بعدها بیشتر برای همگان روشن خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام خاطرنشان کرد: در مذاکرات دفعه قبل ما تنها تاسیسات هسته ای را پلمپ کردیم اما در این نوبت از مذاکرات بسیاری از زیرساخت های هسته ای را منهدم کردیم و ضایعات و خسارت های بسیاری بر کشور تحمیل شد و اکنون نیز با بدعهدی و نقض عهد آمریکایی ها نیز مواجه شده ایم.

امام جمعه شهرکرد تصریح کرد:حال همه مخالفان و موافقان یک‌صدا می‌گویند آمریکا بدعهد است و خلاف برجام عمل کرده است همه نگرانی مردم این است که الان درست تصمیم بگیرند انتظار مردم این است که الان دیگر برگردید به اقتصادمقاوتی، به توانمندی‌های دورن کشور اعتماد کنید.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام به کارشکنی ها و سنگ اندازی های آمریکا در سوریه برای از بین بردن تروریست ها اشاره کرد و گفت: دولت، ارتش و نیروهای مقاومت سوریه در حال پیش روی و آزاد سازی شهر حلب هستند اما آمریکایی ها به وحشت افتاده اند و در سازمان ملل درحال رایزنی برای آتش بس و مهلت گرفتن هستند که این ها همه بیان گر چهره خبیث و پلید آمریکایی ها است.

وی به مسئله آلودگی آب شهر سرخون در منطقه میان‌کوه شهرستان اردل اشاره کرد و گفت: متأسفانه آلودگی آب مردم این شهر به یک معضل تبدیل شده است و تمام زندگی مردم از کشاورزی و دامداری گرفته تا حیات و آب شرب شان هر چند وقت یک بار تحت تأثیر آلودگی با نفت قرار می گیرد

نماینده ولی فقیه در استان گفت: واقعا جای تعجب است که زندگی مردم این شهر تباه شده است اما مسئولان نسبت به رفع این معضل توجه جدی ندارد.

امام جمعه شهرکرد با تاکید بر این که هر چه زودتر باید به فریاد مردم این شهر رسید خاطرنشان کرد: مردم این شهر چه در مسئله پرورش ماهی و آبزیان و کشاورزی و چه در حیات و آب شربشان خسارت جدی دیده‌اند و به شدت در معرض خطر هستند که مسئولان باید هر چه سریع تر به وضعیت آن ها رسیدگی کنند.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 22 آذر 95 ] [ 07:54 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت