درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

رئیس کانون مداحان وشاعران آیینی چهارمحال و بختیاری،ازاعزام اعضای فعال هیئات مذهبی و مداحان،شاعران آیینی استان به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس خبر داد.

ادامه


حمیدرضا توسلی با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی صلی الله علیه و آله سلم اسلام و موسس فقه جعفری حضرت امام جعفرصادق علیه السلام در حاشیه جلسه اعضاء کانون مداحان و شاعران آیینی شهرکرد، گفت:با توجه به استقبال پرشور اعضاء کانون و هیئات مذهبی ، با حمایت مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان در حال فراهم ساختن مقدمات اعزام مسئولین و فعالان هیئات مذهبی، کانون مداحان و شاعران آیینی استان به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس هستیم.
مدیراجرایی هیأت رزمندگان اسلام استان گفت: سال گذشته با همکاری بسیار خوب مسئولین شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان استان 120نفر از برادران و خواهران (عضو کانون مداحان و هیئات مذهبی) به مشهد مقدس اعزام و در کلاس های آموزشی شرکت کردند.
نماینده بنیاد دعبل حزاعی استان،برگزاری اردوهای زیارتی آموزشی مسئولین هیئات مذهبی، مداحان اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام و شاعران آیینی را فرصت مغتنمی برای بهره گیری از تجربیات، تعامل ،همفکری و به روز رسانی اطلاعات دینی و کسب معلومات بیشتر دانست.
توسلی به فعال سازی سامانه اشاره کرد و افزود:با اقدام ارزشمند سازمان تبلیغات اسلامی برای تشکیل بانک اطلاعات تشکل های دینی، هیئات مذهبی ، انجمن های اسلامی، مداحان و شاعران آیینی و کانون های فرهنگی تبلیغی در سطح کشور سامانه طوبی فعال و آغاز بکار کرد.
رییس کانون مداحان وشاعران آیینی استان با اشاره به اینکه مداحان و شاعران آیینی، هیئات مذهبی،انجمن های اسلامی و کانون های فرهنگی تبلیغی با ورود به این سامانه به نشانی tooba.tdm-ido.ir اطلاعات خود را وارد می‌کنند،گفت: باید مداحان و شاعران آیینی اطلاعات خود را وارد سامانه نمایند تا هیئات های مذهبی بدون مشکل و در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات خود را در این سامانه وارد کنند.
وی امکان صدور کد شناسایی نه رقمی به صورت اتوماتیک و هوشمند برای ثبت نام کنندگان ، دسترسی آسان به تمامی اطلاعات جمع آوری شده، امکان گزارش گیری از قابلیت های این سامانه می باشد.
جانشین قشر بسیج مداحان استان ادامه داد: برای اعزام اردوی زیارتی آموزشی مسئولین هیئات مذهبی ، مداحان اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام و شاعران آیینی قرارشد از برادران و خواهرانی که در سامانه طوبی مشخصات خود و یا هیئت مربوطه را وارد کردند، ثبت نام شود.
وی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و 300 هیئت مذهبی و هزار و200 مداح اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام و شاعر آیینی در این استان، از مداحان، شاعران وهیئات مذهبی خواست برای استمرار فعالیت خود در اولین فرصت ممکن سامانه ی طوبی مراجعه و ثبت نام کنند.
توسلی گفت:مرحله نخست صدور کارت شناسایی مداحان و شاعران آیینی در استان انجام شده که با آغاز بکار سامانه طوبی کارت شناسایی هم بصورت کشوری و پس از ثبت اطلاعات دراین سامه برای برادران و خواهران صادر می شود.
رابط خانه مداحان استان ادامه داد:جلسه ماهیانه کانون مداحان استان که روز های سه شنبه اول هر ماه در مرکز استان تشکیل می شد در ماه محرم و صفر به علت حضور فعال مداحان در مجالس و برنامه های عزادراری برگزار نشد که این جلسه مجددا طبق روال گذشته فعال خواهدشد .
رئیس کانون مداحان استان برگزاری اردوهای زیارتی آموزشی مسئولین هیئات مذهبی، مداحان اهلبیت عصمت وطهارت علیهم السلام و شاعران آیینی را فرصت مغتنمی برای بهره گیری از تجربیات، تعامل، همفکری و به روز رسانی اطلاعات دینی و کسب معلومات بیشتر دانست.
وی تشرف و زیارت حرم مطهرامام رضا علیه السلام اجرای ادعیه"آل یاسین"،"امین الله"،"توسل"،"کمیل" ،"ندبه"و "مداحی"،شرکت در کلاس های آموزشی و بهره مندی از اساتید مطرح و حضور در برنامه های آستان قدس رضوی از برنامه های این اردو زیارتی آموزشی در مشهد مقدس عنوان کرد.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 1 دی 95 ] [ 11:02 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت