درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

حجت الاسلام کریم سرافراز، گفت: تنها با تعبد و تقید به شریعت اسلامی و ولایت محوری می توان به استقلال و آزادی و عزت و اقتدار حقیقی دست پیدا کرد.
ادامه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در جمع مردم ولایتمدار شهرستان لردگان به مناسبت گرامیداشت هفته بصیرت و حماسه ۹دی به تشریح پیام های این رویداد بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی پرداخت.

حجت الاسلام کریم سرافراز، گفت: حماسه نهم دیماه ۸۸ برای دوستان و دشمنان، پیام های جداگانه ای داشت.

وی، افزود: پیام حماسه ۹دی به دشمنان بیرونی و استکبار بعنوان فتنه گران حقیقی این بود،‌که انقلاب اسلامی بیدی نیست با پروژه های دلتا و انقلابهای مخملین بلرزد، و نمی توان ایران اسلامی را با کشورهایی همچون گرجستان و اوکراین و … مقایسه نمود.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان،ادامه داد: پیام حماسه نهم دی، به منافقان و جریانهای انحرافی و دنیاطلبان، این است، که پیوند امت با امامشان گسستنی نیست و هر اقدامی بر خلاف آن نه تنها نظام و موقعیت رهبری را تضعیف نمی کند؛ بلکه فرصتی برای انسجام و وحدت بیشتر با محوریت ولی امر مسملین می گردد.

حجت الاسلام سرافراز، تصریح کرد: پیام حماسه نهم دی به امت اسلامی نیز این است،‌که تنها با تعبد و تقید به شریعت اسلامی و ولایت محوری می توان به استقلال و آزادی و عزت و اقتدار حقیقی دست پیدا کرد.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان، گفت: ۹دی، مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در مقابل فتنه آمریکایی بود، که در سال ۸۸ با همه ظرفیت های مالی، اطلاعاتی، سیاسی و رسانه ای دشمن در دفاع از فتنه و فروپاشی از درون به میدان آمد و در پشتیبانی از جبهه معارض و معاند نظام هیچ کوتاهی نکرد.


حجت الاسلام سرافراز، با اشاره به شکسته شدن استراتژی آمریکا و بازیگران داخلی آنها در فتنه ۸۸ توسط ملت بصیرت ایران اسلامی، افزود: حماسه نهم دیماه نشان داد ملت ایران هرگاه نسبت به اصل نظام و ارکان نظام اسلامی احساس خطر کند، با همه توان و ظرفیت و با اطاعت محض از ولایت و رهبری، توطئه دشمن را درهم می شکند.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان شهرکرد، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 11 دی 95 ] [ 07:48 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت