درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، تصریح کرد: حماسه ۹دی، ‌ یک حرکت خود جوش از بطن مردم بود.
ادامه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام کریم سرافراز، در جمع  رزمندگان و کارکنان سپاه ناحیه فارسان، با تبریک هفته بصیرت، مناسبت های ماه ربیع الاول و همچنین آغاز سال نو میلادی و میلاد حضرت مسیح علیه السلام، گفت: سالگرد حماسه ۹ دی از ایام الله است و گرامی داشت حماسه ۹دی از مصادیق بارز و برجسته قرآنی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود:می توان گفت این حماسه یکی از ایام ارزشمند است و زوایای مختلفی دارد، که صاحب نظران و صاحبان اندیشه و تحلیلگران باید عناصر و اجزای آنرا مورد بحث و بررسی قرار دهند.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مطمئن باشید که روز ۹دی در تاریخ ماند. این هم یک روز متمایزی شد و هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند، دست خدای متعال، دست قدرت الهی و روح ولایت و روح حسین بن علی علیه السلام را می بیند.

حجت الاسلام سرافراز، اضافه کرد: حماسه ۹دی ابعاد فراوانی داشت؛ اولین بُعد آن بُعد الهی و ماوراء طبیعی بودن این حماسه بوده است، که قطعا این حماسه با این عظمت و وسعت نمی توانست بدون عنایت الهی خلق شود، تحت عنایت الهی بود که با حضور چند ده میلیونی تجلی پیدا کرد ،حماسه ای که نه فراخوانی داشت و نه شورای هماهنگی؛ بلکه یک حرکت خود جوش از بطن مردم بود.

وی تصریح کرد: دومین بُعد از خلق حماسه ۹ دی، بصیرت مبتنی بر ولایت مداری، بصیرت یعنی ولی شناسی، امام شناسی، یعنی رهرو راه ولایت و امام بودن و از خط و مسیر ولایت منحرف نشدن است.


این مقام مسئول، اظهار کرد: سومین بُعد از خلق حماسه ۹ دی بُعد فرصت شناسی و زمان شناسی، نه تعجیل و نه تاخیر؛ یعنی به موقع وارد صحنه عمل شدن است. حماسه ۹دی مبتنی بر وقت شناسی بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، در ادامه سخنان خود به پیامهای ۹ دی اشاره داشت و گفت: اولین پیام به دشمنان بیرونی و استکبار بود، که انقلاب اسلامی بیدی نیست که با باد انقلاب مخملی بلرزد.

حجت الاسلام سرافراز،خاطرنشان کرد:دومین پیام به منافقین و جریانهای انحرافی و دنیا طلبانی است که در داخل بودند و سومین پیام به امت اسلامی است، که تنها با تبعیت از شریعت اسلامی و ولایت محوری می توانیم به استقلال، آزادی و آرمانهای اسلامی و ولایی دست پیدا کنیم.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان؛ در ادامه اظهار داشت: حماسه ۹دی ویژگی هایی را نیز شامل می شد، که اولین ویژگی آن روز تحکیم ارکان انقلاب اسلامی، یعنی هویت انقلاب اسلامی و روز یاس و نا امیدی دشمنان بود.

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: دومین ویژگی حماسه نهم دی، روز تجلی روحیه عاشورایی و حسینی و پایانی بر اغتشاشات و آشوب گری ها، روز تجلی غیرت دینی و لبیک گویی امت به مقام معظم رهبری و ولایت، روز پیشتازی و الگو بودن امت انقلابی برای دیگر امت ها و بیداری اسلامی که شاخص این پیشتازی ولایت محوری بود و تکلیف گرایی و درک صحیح.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان، در پایان حماسه بزرگ نهم دی سال ۱۳۸۸ را روز هشدار به خواص عنوان کرد.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان شهرکرد، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 11 دی 95 ] [ 07:53 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت