درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


حجت الاسلام رئیسی،درجلسه هفتگی نوجوانان و جوانان عاشورائی هیات رزمندگان اسلام اشکفتک گفت: بصیرت چراغ راه انسان است.
ادامه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛در این جلسه مسئول تربیت و آموزش ناحیه شهرکرد به لزوم آگاهی و بصیرت در جامعه وبویژه درنسل جوان اشاره کرد و گفت: آنچه دشمنان راناکام می کند ولایتمداری و بصیرت آحاد مردم است.

وی به نقشه های دشمنان اشاره کرد و ادامه داد: استکبار جهانی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی خیلی هزینه کرد تا بین دشمنان خارجی و داخلی ارتباط ایجاد کند و با کمک سران فتنه به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

حجت الاسلام رئیسی گفت: برخی از افرادی که بصیرت کافی نداشتند و دشمن رانمی شناختند در فضای غبار آلوده فتنه تحت تأثیر صحبت ها و رفتار افرادی در داخل یا خارج از کشور قرار گرفتند .

وی ادامه داد: وقتی فتنه گران، به عاشورای حسینی، تصویر حضرت امام خمینی(ره) و رهبر عزیزمان بی حرمتی و هتاکی کردند و اموال عمومی وخصوصی را به آتش کشیدند، مردم به میدان آمدند ، سیل خروشان مردم بصیر با حمایت از ولایت ، دشمنان را ذلیل و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: اگر بصیرت والای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ولایت مدار نبود شاید اتفاقاتی رخ میداد که قابل جبران نبود ومعلوم نبود ما در حال حاضر در چه وضعیتی بودیم ،فلذا باید قدر دان نعمت ولایت باشیم .

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 19 دی 95 ] [ 12:35 ق.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت