درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

بصیرت و ولایتمداری مردم حماسه ۹دی را آفرید

ادامهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز با گرامیداشت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی، به تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حضور عظیم و خروشان مردمی در  ۹ دی ۸۸ ، تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دلهای مردم بود.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان افزود: نظام سلطه و استکبار، حادثه بزرگ و فتنه عظیمی را طراحی و همزمان با انتخابات سال ۸۸ اجرا کردند، که با اراده خداوند متعال، رهنمودهای داهیانه و تدابیرحکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حضور بابصیرت ملت بزرگ ایران در ۹دی، این نقشه شوم دشمنان انقلاب اسلامی خنثی شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم علیه السلام با اشاره به عناصر و مؤلفه های اصلی حماسه ۹دی، گفت: بصیرت و ولایتمداری مردم حماسه ۹دی را آفرید و در حقیقت، حماسه ۹دی لبیک به ولی زمان  و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی بود.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان با اشاره به بزرگی و عظمت حماسه نهم دی، شباهت های این رویداد بزرگ با حرکت بزرگ ملت ایران اسلامی در روزهای آغازین پیروزی انقلاب را تبیین کرد و افزود: دو عنصر حضور گسترده مردم مؤمن و ولایی و رهبری ولی فقیه از نکات مشترک این حرکت ها به شمار می روند که در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، ایمان دینی مردم و احترام خاص آنها به مقدسات را مورد تأکید قرار داد و گفت: هرجایی که مردم با بصیرت و عمل متناسب با ایمان خود و شجاعانه وارد میدان شده اند، توانسته اند بزرگ ترین مشکلات و موانع را از بین ببرند.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان ادامه داد: اعتقاد قلبی مردم به ارزش های والای اسلامی، آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، از عناصر اصلی خلق حماسه ۹دی به شمار می روند.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز تصریح کرد: بزرگداشت حماسه ۹دی در هر سال نیز نیازمند بصیرت مضاعف است؛ زیرا این حماسه الگویی برای شناسایی و مقابله با هر نوع فتنه در آینده است.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان در پایان با اشاره به حضور مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری در همه عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی و حریم ولایت، حماسه بزرگ هشتم دیماه سال ۸۸ در شهرکرد را یادآور شد و از عموم مردم استان برای حضور باشکوه تر در مراسم های گرامیداشت این رویداد بزرگ بصیرتی در سراسر استان دعوت کرد.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 7 دی 96 ] [ 01:52 ق.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت