درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت:بازسازی چرخه هسته ای اولین گام تقابل با بدعهدی آمریکاست.

ادامه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز با اشاره به بدعهدی دولتمردان آمریکا، گفت: خروج آمریکا از برجام دور از ذهن نبود و با توجه به سابقه دولتهای آمریکایی در عهدشکنی به نظر می رسد که دولت فعلی آمریکا که یک دولت تاجرپیشه است، از برجام خارج شود.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان افزود: عهدشکنی آمریکا نشان داد که بیش از پیش باید به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کرد و به آنها عمل نمود.

وی ادامه داد: زمانی که مقام معظم رهبری در اوایل مذاکرات هسته ای فرمودند ما به مذاکره با آمریکا خوشبین نیستیم، برخی از افراد می گفتند که سیاست خارجی جای خوش بینی و بدبینی نیست.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان تصریح کرد: عهدشکنی آمریکا و بدعهدی آمریکا در پیمانهای بین المللی مسبوق سابقه است و اثبات کننده شناخت صحیح جریان انقلابی از وضعیت جامعه جهانی است.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز گفت: آمریکا بر اساس تجربیات تاریخی به هیچ یک از تعهدات و قراردادها پایبند نبوده و نخواهد بود. تکرار تجربه اعتماد به آمریکا یعنی پنج سال انتظار بیهوده و گره زدن سرنوشت کشور به برجامی که از اول معلوم بود دستاورد قابل توجهی ندارد.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان افزود: تجربه انتخابات در روسیه و لبنان، نشان گر رأی به مقاومت در برابر فشارهای آمریکا بوده و ملت ایران که الهام بخش مقاومت بوده اند باید با تکیه بر عنصر مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن، توطئه ها و نقشه های بعدی آمریکا را خنثی کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:طبق فرمایش حضرت آقا؛ اعتماد به اروپا هم تکرار اشتباه اعتماد به آمریکاست؛ چرا که اروپا از چند جهت به آمریکا وابسته است که اولین دلیل آن، از جهت تجاری و اقتصادی و عضویت آمریکا در بسیاری از شرکت ها و بانک های اروپا می باشد.

روحانی وعضو هیأت رزمندگان اسلام استان گفت: وجود معاهده های نظامی و پیمان ناتو بین آمریکا و اروپا، پیوستگی فکری که همان حاکمیت نظام لیبرال دموکراسی و همسویی با آمریکا در تقابل با انقلاب اسلامی، از دیگر دلایل ضرورت عدم اعتماد به اروپا محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز تأکید کرد: بر اساس آنچه گفته باشد؛ دولتمردان باید با استفاده از تجربه های گذشته با یک برنامه همه جانبه حل مشکلات را با تکیه بر قدرت و ظرفیت های عظیم داخلی پیگیری کنند، که یکی از اقدامات تقابل با آمریکا در خروج از برجام، بازسازی چرخه هسته ای است.
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 20 اردیبهشت 97 ] [ 09:16 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت