درباره وبلاگ


پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری به منظور اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های مذهبی تشکیل شده است.
ایمیل هیأت: heiats_sh@iran.ir

نظر سنجی
کیفیت وبلاگ را چقدر ارزیابی می کنید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


جلسه هماهنگی ویژه برنامه های خواهران در امامزادگان شهرکرد برگزارشد.

ادامه
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛جلسه هماهنگی برنامه های امامزادگان شهرکرد ویژه خواهران باحضور معاونت پیروان عترت استان برگزارشد.

دراین مراسم که مسئول اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرکرد و جمعی از خواهران حضور داشتند مدیر اجرایی هیأت رزمندگان اسلام استان ضمن خیر مقدم گویی به حضار به بیان اهداف تشکیل این جلسه پرداخت.

حمیدرضاتوسلی به حضور آحاد مردم در امامزادگان اشاره کرد و گفت:امامزادگان محل رجوع خیل عظیم مردم ولایت مدار و ارادتمند به اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام است.

وی به لزوم برنامه ریزی فرهنگی و خدماتی در امامزادگان اشاره کرد و ادامه داد:همه مسئولان بایدتلاش کنند تا دراین مکانهای معنوی،امور فرهنگی بادعوت ازاساتید و کارشناسان مجرب علماومداحان،  متناسب با مخاطین انجام شود.

مدیراجرایی هیأت رزمندگان اسلام استان به حضور زایرین ازاستانهای مختلف ایران اسلامی به امامزادگان اشاره کرد و ادامه داد:امور فرهنگی تبلیغی در امامزادگان بصورت مستقل برای زایرین ارجمند مثل برگزاری مسابقات،قرائت ادعیه وسخنرانی های مناسبتی ونیز بسیاری از امور فرهنگی برای مجاورین باید مستمر و سلسله وار باشد.

وی به لزوم استقبال گرم از آحاد مردم شهر،زایرین و گردشگران اشاره کرد و ادامه داد:برای جذب نسل جوان و بهره مندی بهتر مردم مومن از فضای معنوی امامزادگان باید برنامه ریزی جامع داشت و از نظر و پیشنهاد ها استقبال کرد و اهمیت ویژه‌ای را برای جوانان و نوجوانان قایل شد.

مدیراجرایی هیأت رزمندگان اسلام استان به جذب خادمین برادر و خواهر اشاره کرد و گفت: بسیاری از برادران و خواهران ارجمند آمادگی همکاری و خدمت رسانی به زوار را در امامزادگان دارند ، در این زمینه پس از تعیین عرصه ها و تشکیل جلسات آموزشی ،می توان براساس تخصص این عزیزان در ایام هفته  از ایشان دعوت به همکاری کرد.

مسئول اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرکرد هم با تشکر از تشکیل این جلسه و حضور خواهران، از آمادگی آستان مقدس امامزادگان و اداره اوقاف شهرکرد برای همکاری در انجام امور فرهنگی خبر داد.

عسگر زمانی گفت: هرچه تنوع برنامه های معنوی ،فرهنگی و مذهبی بیشتر و متناسب با درخواست مخاطبین باشد و از مربیان و اساتید با تجربه برای پاسخگویی به شبهات استفاده شود جذب نسل جوان بهتر خواهد بود.

 ارائه نقطه نظرات حضار و اخذ تصمیم برای عملیاتی شدن برنامه های پیشنهادی از دیگر برنامه های این روز بود.

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…
طبقه بندی: هیأت رزمندگان اسلام استان، هیأت پیروان عترت خواهران استان، فرهنگی، مذهبی، اخبار،
[ 18 آذر 97 ] [ 07:13 ب.ظ ] [ هیأت رزمندگان اسلام ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امکانات وب

شهیدان مدافع حرم

ستارگان درخشان محور هاشم

ویدئو های هیأت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت